KIRIK KARENAJ TAMİRİ

Kırık Karenaj Tamiri

kırılmış veya hasar görmüş grenaj parçalarınızı bize getirip restorasyonunu yaptirabilirsiniz.
günümüzdeki yüksek yedek parça maliyetlerinden dolayı bu sektöre yoğunlaşma kararı aldık. grenaj tamiri yaptığımız parçalarda işlem sırası aşağıdadır. plastik kaynak ekipmanlarımız ve uzmanlaştığımız restorasyon hizmeti ,hem paranızın cebinizde kalmasını hemde paramızın ülkemizde kalmasını sağlamaktadır. restorasyon işlerimizi yaparken ekonomimize de faydamızın olduğunu biliyoruz ve bunun için daha sıkı çalışıyoruz. her marka model motosiklet boyama ve grenaj tamiri işleriniz için sag taraftaki whatsapp butonuna tıklayabilirsiniz.
GRENAJ TAMİRİ AŞAMALARIMIZ ŞU ŞEKİLDEDİR
1. kırılan granaj üzerinden renk çalışması yapılıp ,orjinal boya kodu veya kod bulunamıyor ise manuel olarak renk için motosiklet boyası hazırlanır.
2. granajlar komple zımparalanır ve özel plastik kaynak makinamız ile 0.6 milimetre kalınlığındaki teller plastiğin kendi kalınlığının ortasında kalacak şekilde içine sıcak oalrak gömülür.
3. tamir yapılan bölgelere macun ve tesfiye işlemleri yapılarak yuzey için gereken form verilir
4. dolgu astarı atılıp bir gün kurumaya bırakılır
5. tekrar ince zımpara yapılıp daha önceden hazırladığımız orjinal renginde boya ile boyanır ve üzerine vernik atılarak minimum bir gün kurumaya bırakılır
6. parcaya pasta cila yapıp teslimata hazır hale getiririz

Whatsapp